Központi Raktárházunkba (Budapest) Optikai Műhelyes kollégát keresünk.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség: szakma vagy érettségi
  • Monotonitás tűrés
  • Jó kézügyesség
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Nem gond, ha ilyen területen még nincs munkatapasztalatod. Mi mindenre megtanítunk. :)

ELŐNYT JELENT:

  • Látszerész vagy optikai üvegcsiszoló végzettség
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Feladatok:

  • Betanított munka elvégzése: szemüvegek összerakása, javítása, egyéb optikai munkák elvégzése
  • A szemüvegek összerakását támogató gépek, berendezések, anyagok használata
  • Műhelyes adminisztráció elvégzése

MUNKAIDŐ: napi 8 órás, 4 havi munkaidőkerettel, 2 műszakos munkarend (délelőttös műszak 6.00-14.20, délutános műszak 12.40-21.00 – heti váltásban)

Amit kínálunk:

  • Kulturált, tiszta munkakörnyezetet
  • Biztos, stabil, bejelentett állást
  • Folyamatosan fejlődő, a munkavállalói iránt elkötelezett vállalatot
  • Barátságos, összetartó csapatot, családias légkört
  • Munkavégzés helye Budapest, IX. kerület, Illatos út 38.
  • Jelige Optikai Műhelyes
  • Jelentkezési határidő 2022-07-26

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és kedvet kaptál, hogy csatlakozz csapatunkhoz várjuk önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével a Jelentkezem gombon keresztül.

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Siker

A termék sikeresen a kosárba került